Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Vytis“

Suginčiai, Šliavelių k. 2A, Molėtų raj.
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

929,00 €/kW

Pirkimo kaina

19,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

1 005,0 kW (100%) Rezervuota

1 005,0 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
164
€/metus
Sutaupykite per metus
4
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,2
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

2020-07-03
Priimamos rezervacijos
2021-02-20
Gautas statybos leidimas
2021-05-28
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
2021-07-19
Įrenginio perdavimas klientams

Saulės parko informacija

Apie projektą

TAI LIETUVIŠKAS SAULĖS PARKAS, KURIS ŽALIĄ ENERGIJĄ GAMINS NET 30 METŲ!

UAB „Solet Technics“ ir UAB "Saulės elektrinių servisas" įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis“ Šliavelių k. 2A, Suginčiuose, Molėtų rajone.

Įrengiamo saulės parko galia – 1,05 MW. Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

Kuo ypatinga Jūsų būsima saulės elektrinė iš „Solet Technics“?

  • Naudojami vieni galingiausių, lietuviški 440W nominalios galios pusinių monokristalinių fotoelementų (half-cut), dvipusiai (bifacial), stiklas-stiklas (glass-glass) moduliai su 30 metų gamintojo garantija. Šie pažangūs ir modernūs moduliai pagaminti taip, kad generuotų elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Kitaip tariant, panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Tokiu būdu, idealiomis sąlygomis moduliai galėtų gaminti iki 25 proc. daugiau elektros energijos, palyginti su įprastiniais moduliais. Mes prognozuojame, kad Lietuvos sąlygomis pasieksime bent 12% didesnį elektros energijos derlių (plačiau -  čia ), tai numatysime ir sutartyje.
  • Montuojami Itališki FIMER (buv. ABB, Power-One, Italy) 100 kW galios keitikliai, išsiskiriantys dideliu efektyvumu ir mažu gedimų rodikliu (plačiau - čia).
  • Įrengiama naudojant vokiškas, laiko patikrintas, patikimas montavimo konstrukcijas iš „PUK“. Garantuojamas geriausias saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą (plačiau - čia).
  • Lietuviška asmeninio stebėjimo sistema išmaniajame telefone leis stebėti Jūsų elektrinės generaciją internetu.
  • Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai - net 30 metų!

 

MES GARANTUOJAME, KAD PER 30 METŲ 1 KW SAULĖS ELEKTRINĖS DALIS JUMS SUGENERUOS MAŽIAUSIAI 29 239 KWH ŽALIOSIOS ENERGIJOS.

 


 

Įranga

•    Moduliai – Solet 440 DMH3-72;  30 metų gamintojo garantija

•    Keitikliai – FIMER PVS-100;  5 metų gamintojo garantija

•    Konstrukcijos – PUK; 10 metų gamintojo garantija  

Apie vystytoją
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Aprašymas

•    Saulės parką vysto UAB „Saulės elektrinių servisas“, kartu su nuo 2011 m. veikiančia motinine bendrove UAB "Solet Technics". Saulės parkas yra vystomas įmonių jungtinės veiklos pagrindu. 
•    Pagrindinė „Solet“ grupės veikla - itin aukštos kokybės lietuviškų fotoelektrinių modulių gamyba ir saulės elektrinių įrengimas.
•    Solet, tai - lietuviškų saulės modulių gamintojo prekės ženklas, kuris Baltijos šalyse pirmasis pradėjo saulės modulių gamybą, ne kartą pelnė metų gaminio apdovanojimus. Sukaupta patirtis leidžia garantuoti siūlomo produkto kokybę ir ilgaamžiškumą.
•    „Saulės elektrinių servisas“ ir „Solet Technics“ pasirūpins visais darbais nuo pradžios iki pabaigos – reikiami leidimai, saulės elektrinės projektavimas, montavimas, dokumentacija, priežiūra ir nepertraukiamas elektrinės veikimas visą eksploatacijos laikotarpį.
•    „Solet Technics“ suprojektavo ir įrengė virš 10 megavatų elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje ir Nigerijoje.
•    Įmonė ir jos klientai aktyviai prisideda prie 2015 m. Jungtinėse Tautose iškeltų tvaraus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals) ir kartu mažina klimato kaitą. Savo klientams „Solet Technics“ įteikia autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

Per visą laikotarpį projekte planuojama

28 GWh

Sugeneruota

319 370

Medžių išsaugota

4 196 518 tonos

CO2 sumažinta

Saulės parko generacija

Laikotarpis

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,2 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1115
Būkite atsakingas
381 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5011 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
164 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 928
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 4
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 76
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  52
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 24
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 120 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.