Pereiti į pagrindinį turinį

Pietų Lietuvos saulės parkas II

Panarvės k., Lazdijų r. sav.
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

995,00 €/kW

Pirkimo kaina

19,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

1 000,0 kW (100%) Rezervuota

1 000,0 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
169
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,3
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Liko žingsnių: 3
2022-03-01
Priimamos rezervacijos
2022-03-31
Gautas statybos leidimas
2022-09-30
VERT leidimas gaminti gautas
2022-10-17
Perduota klientams, gaminama elektra

Saulės parko informacija

Apie projektą

Pietų Lietuvos saulės parkas, kurio eksploatavimo laikotarpis – net 30 metų!

Vystytojo „Megaparkas“ saulės elektrinių parke Pietų Lietuvoje (Panarvės k., Lazdijų r. sav.) sumontuotų saulės modulių galingumas sieks 3000 kW. Preliminari saulės parko eksploatacijos pradžia – 2022 m. spalio mėnesį.  Be pažangių technologijų pasitelkimo įrangoje, tarp šio parko privalumų taip pat yra suplanuotas nuolatinis teritorijos stebėjimas vaizdo kameromis, į siūlomą kainą įskaičiuotas draudimas bei garantuota minimali metinė elektros gamyba.

APIE ĮRANGĄ:

  • Saulės parke naudojami „Risen“ gaminami TIER 1 saulės moduliai RSM110-8-530-BMDG-550BMDG su Bifacial (Stiklas-stiklas) technologija užtikrina energijos generaciją tiek iš priekinės, tiek iš galinės modulio pusės. 
  • Dėl saulės moduliuose naudojamos technologijos saulės elektrinė gamins nuo 5 iki 15 proc. daugiau energijos nei įprastos technologijos elektrinė, o jos eksploatacijos laikotarpis sieks net 30 metų. Prognozuojama, kad pirmaisiais metais Saulės parkas vidutiniškai gamins apie 1070 kWh/ kW.
  • Įrengti 110 kW galios keitikliai Sungrow SG110-CX, kurių garantinis laikotarpis siekia 5 metus. 
  • Energy5 konstrukcijos sistema su Magnelis® cinkavimo technologija, kurios garantinis laikotarpis siekia 10 metų.

PROJEKTO NAUDOS:

  • Vaizdo stebėjimo kameros
  • Teritorijos priežiūra
  • Į parko priežiūros kainą įskaičiuotas draudimas
  • Modulių plovimas specialia technika mažiausiai 1 kartą per metus.
  • Įmonės serviso komandos reagavimas per 48h.
  • Garantuota minimali metinė gamyba.

UAB „Megaparkas“ vykdo projektą jungtinėje veikloje su UAB „Egrupė“.

Apie vystytoją
UAB Megaparkas
Aprašymas

UAB „Megaparkas“ vykdo projektą jungtinėje veikloje su UAB „Egrupė“.

Nuo 2011 metų veikianti įmonių grupė specializuojasi tik didesnių nei 500 kW saulės parkų projektavime, instaliavime ir priežiūroje – tai įmonių grupei leidžia „po vienu stogu“ turėti visus reikalingus ekspertus saulės parkams įgyvendinti ir eksploatuoti. Tokia komandos struktūra suteikia galimybę sklandžiai valdyti visus procesus ir užtikrina kokybišką darbo rezultatą.

Įmonių grupė įgyvendino ir valdo daugiau nei 20 MW galios saulės parkų Lietuvoje ir Lenkijoje. Per 2020 metus ji instaliavo daugiau nei 11 MW saulės energijos projektų, tarp kurių įgyvendintas ir projektas šalia Lazdijų miesto. 

Per visą laikotarpį projekte planuojama

27 GWh

Sugeneruota

306 432

Medžių išsaugota

4 026 510 tonos

CO2 sumažinta

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,3 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1294
Būkite atsakingas
398 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5234 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
169 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 907
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 71
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  45
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 26
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 080 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.