Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Vytis III“

Pirkimas Vystytojas - UAB "Saulės elektrinių servisas"
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Išparduota

Pirkimo kaina

1 249,99 €/kW

Priežiūros kaina

29,00 €/kW/metai

Rezervuota 100% 499,0 kW

Liko 0% 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 23 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Kupiškio r. sav., Noriūnų sen., Smilgių k.,

55.82365, 24.96525

Kupiškio r. sav., Noriūnų sen., Smilgių k.,

Saulės parko įrengimo etapai

Kada pradės veikti jūsų elektrinė
2022-04-30
Priimamos rezervacijos
2022-09-01
Gautas statybos leidimas
2023-02-01
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
2023-03-31
Planuojamas įrenginio perdavimas klientams

Per visą laikotarpį projekte planuojama

Benefit icon
15 GWh
Sugeneruota
Benefit icon
169 899
Medžių išsaugota
Benefit icon
2 232 476 tonos
CO2 sumažinta
Projekto išskirtinumas

SAULĖS PARKAS, KURIS ŽALIĄ ENERGIJĄ GAMINS NET 30 METŲ!

UAB „Solet Technics“ ir UAB „Saulės elektrinių servisas" įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis III“. Tai trečiasis vystytojo projektas. 

Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

Kuo ypatinga Jūsų būsima saulės elektrinė?

 • SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI - ne mažesnės galios nei 450W 
  • Dvipusiai (angl. bifacial) - moduliai generuoja elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Dėl nurodytos priežasties dvipusiai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos;
  • Pusinių monokristalinių fotoelementų (angl. half-cut) - moduliai veikia efektyviau esant šešėliui. Dėl elektrotechninių savybių šios technologijos dėka yra sumažinami galios nuostoliai, išgaunama didesnė modulio galia ir efektyvumas, mažesnė tikimybė mikroįtrūkimų atsiradimui;
  • Bloomberg Tier1 sąrašo modulių gamintojas - užtikriname, kad projektui įgyvendinti bus naudojami didžiausių ir pažangiausių gamintojų saulės moduliai;
  • Ilga garantija - moduliams suteikiama 12 metų produkto garantija ir 25 metų efektyvumo garantija. Tikslus saulės fotovoltinių modulių modelis ir gamintojas bus patikslintas likus 5 mėn. iki įrenginio perdavimo klientams datos. 
 • GALIOS KEITIKLIAI
  • Efektyvūs - naudojami 100-150 kW galios keitikliai su ne mažesniu nei 98% (EURO) efektyvumu. Naudojami bent 5 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT);
  • Gamintojo garantija - galios keitikliams suteikiama 5 metų gamintojo garantija.    
 • MONTAVIMO KONSTRUKCIJA 
  • Montavimas. Garantuojamas geriausias įmanomas saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą.
  • Ilga gamintojo garantija - konstrukcijai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.    
 • ELEKTRINĖS STEBĖSENA
  • Šioje platformoje galėsite matyti generacijos duomenis tiesiogiai. Nesudėtingai sužinosite - kiek jėgainė pagamino per metus, mėnesį, savaitę ar dieną.  
  • Mes pasirūpinsime 24/7 saulės parko priežiūra. Per maksimaliai trumpą laikotarpį sureaguosime į gedimus, jei tokių atsiras. Reguliariai tvarkysime aplinką, plausime saulės modulius. Užtikrinsime parko aktyvią ir pasyvią apsaugą. 
 • EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIS - 30 METŲ
  • Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai - net 30 metų! Nesudėtinga paskaičiuoti, kiek gausite naudos per papildomus 5 eksploatavimo metus. 
  • Sutartyje numatomas minimalus elektros energijos kiekis kurį pagamins saulės parkas kiekvienais metais, visus 30 metų (Generacijos planas pridedamas prie Pagrindinės sutarties).
 • REZERVACIJOS MOKESTIS TIK 50 EUR.
  • Planuojama, kad Saulės parkas bus pastatytas iki 2023 m. vasario 1 d. o klientams perduodamas iki 2023 m. kovo 31 d.
Vystytojas
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis
Aprašymas

•    Saulės parką vysto UAB „Saulės elektrinių servisas“, kartu su nuo 2011 m. veikiančia motinine bendrove UAB "Solet Technics". Saulės parkas yra vystomas įmonių jungtinės veiklos pagrindu. 
•    Pagrindinė „Solet“ grupės veikla - itin aukštos kokybės lietuviškų fotoelektrinių modulių gamyba ir saulės elektrinių įrengimas.
•    Solet, tai - lietuviškų saulės modulių gamintojo prekės ženklas, kuris Baltijos šalyse pirmasis pradėjo saulės modulių gamybą, ne kartą pelnė metų gaminio apdovanojimus. Sukaupta patirtis leidžia garantuoti siūlomo produkto kokybę ir ilgaamžiškumą.
•    „Saulės elektrinių servisas“ ir „Solet Technics“ pasirūpins visais darbais nuo pradžios iki pabaigos – reikiami leidimai, saulės elektrinės projektavimas, montavimas, dokumentacija, priežiūra ir nepertraukiamas elektrinės veikimas visą eksploatacijos laikotarpį.
•    „Solet Technics“ suprojektavo ir įrengė virš 10 megavatų elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje ir Nigerijoje.
•    Įmonė ir jos klientai aktyviai prisideda prie 2015 m. Jungtinėse Tautose iškeltų tvaraus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals) ir kartu mažina klimato kaitą. Savo klientams „Solet Technics“ įteikia autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis
Apva banner Apva banner desktop Susigrąžinkite iki 30% investicijų pasinaudoję APVA parama Kaip gauti paramą

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite [email protected]