Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Vytis II“

Panevėžio r. sav., Naujamiesčio sen., Berčiūnų k., Nevėžio g.
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

989,01 €/kW

Pirkimo kaina

19,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

480,0 kW (100%) Rezervuota

480,0 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
163
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,3
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Liko žingsnių: 3
2021-12-31
Priimamos rezervacijos
2022-02-28
Gautas statybos leidimas
2022-08-31
VERT leidimas gaminti gautas
2022-09-15
Įrenginio perdavimas klientams

Saulės parko informacija

Apie projektą

SAULĖS PARKAS, KURIS ŽALIĄ ENERGIJĄ GAMINS NET 30 METŲ!

UAB „Solet Technics“ ir UAB "Saulės elektrinių servisas" įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis II“. Tai antrasis vystytojo projektas. 

Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

Šiuo metu yra priimamos parko rezervacijos, darbai prasidės surinkus bent 30 proc. rezervacijų. 

Kuo ypatinga Jūsų būsima saulės elektrinė?

 • SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI - SOLET PHOTOVOLTAICS (440W)
  • Dvipusiai (angl. bifacial) - moduliai generuoja elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Dėl nurodytos priežasties dvipusiai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos.
  • Pusinių monokristalinių fotoelementų (angl. half-cut) - moduliai veikia efektyviau esant šešėliui. Dėl elektrotechninių savybių šios technologijos dėka yra sumažinami galios nuostoliai, išgaunama didesnė modulio galia ir efektyvumas.
  • Stiklas-stiklas (angl. glass-glass) - moduliai yra laminuojami tarp dviejų grūdinto stiklo paketų. Produktas yra atsparesnis ir ilgaamžiškesnis, lyginant su standartiniais saulės moduliais.
  • Ilga gamintojo garantija. Gamintojas suteikia net 30 metų produkto ir efektyvumo garantiją.
  • Sertifikuoti - patikrinti ir pagaminti pagal TUV NORD standartus saulės moduliams.
 • GALIOS KEITIKLIAI
  • Efektyvūs - naudojami 100-120 kW galios keitikliai su ne mažesniu nei 98% (EURO) efektyvumu. Naudojami bent 5 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT).
  • Gamintojo garantija - galios keitikliams suteikiama 5 metų gamintojo garantija.  
 • MONTAVIMO KONSTRUKCIJA 
  • Montavimas. Garantuojamas geriausias saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą.
  • Ilga gamintojo garantija - konstrukcijai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.  
 • ELEKTRINĖS STEBĖSENA
  • Šioje platformoje galėsite matyti generacijos duomenis tiesiogiai. Nesudėtingai sužinosite - kiek jėgainė pagamino per metus, mėnesį, savaitę ar dieną.  
  • Mes pasirūpinsime 24/7 saulės parko priežiūra. Per maksimaliai trumpą laikotarpį sureaguosime į gedimus, jei tokių atsiras. Reguliariai tvarkysime aplinką, plausime saulės modulius. Užtikrinsime parko aktyvią ir pasyvią apsaugą. 
 • EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIS - 30 METŲ
  • Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai - net 30 metų! Nesudėtinga paskaičiuoti, kiek gausite naudos per papildomus 5 eksploatavimo metus. 
  • Sutartyje numatomas minimalus elektros energijos kiekis kurį pagamins saulės parkas kiekvienais metais, visus 30 metų (generacijos planas sutartyje).
 • REZERVACIJOS MOKESTIS TIK 50 EUR.
  • Saulės parkas bus pastatytas ne vėliau nei 2022 m. rugpjūtį ir perduodamas klientams ne vėliau nei 2022 m. rugsėjo 15 d.
Apie vystytoją
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Aprašymas

•    Saulės parką vysto UAB „Saulės elektrinių servisas“, kartu su nuo 2011 m. veikiančia motinine bendrove UAB "Solet Technics". Saulės parkas yra vystomas įmonių jungtinės veiklos pagrindu. 
•    Pagrindinė „Solet“ grupės veikla - itin aukštos kokybės lietuviškų fotoelektrinių modulių gamyba ir saulės elektrinių įrengimas.
•    Solet, tai - lietuviškų saulės modulių gamintojo prekės ženklas, kuris Baltijos šalyse pirmasis pradėjo saulės modulių gamybą, ne kartą pelnė metų gaminio apdovanojimus. Sukaupta patirtis leidžia garantuoti siūlomo produkto kokybę ir ilgaamžiškumą.
•    „Saulės elektrinių servisas“ ir „Solet Technics“ pasirūpins visais darbais nuo pradžios iki pabaigos – reikiami leidimai, saulės elektrinės projektavimas, montavimas, dokumentacija, priežiūra ir nepertraukiamas elektrinės veikimas visą eksploatacijos laikotarpį.
•    „Solet Technics“ suprojektavo ir įrengė virš 10 megavatų elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje ir Nigerijoje.
•    Įmonė ir jos klientai aktyviai prisideda prie 2015 m. Jungtinėse Tautose iškeltų tvaraus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals) ir kartu mažina klimato kaitą. Savo klientams „Solet Technics“ įteikia autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

Per visą laikotarpį projekte planuojama

13 GWh

Sugeneruota

143 001

Medžių išsaugota

1 879 038 tonos

CO2 sumažinta

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,3 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1286
Būkite atsakingas
387 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5089 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
163 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 717
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 77
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  51
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 26
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 050 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.