Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės elektrinė Obeniuose VII etapas

Elektrėnų raj., Kietaviškių sen. Obenių km. Obenių g. 41 b
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

925,00 €/kW

Pirkimo kaina

20,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

292,0 kW (100%) Rezervuota

292,0 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
162
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,4
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Priimamos rezervacijos
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
VERT leidimas gaminti gautas
2021-06-30
Įrenginio perdavimas klientams

Saulės parko informacija

Apie projektą

Dėmesio: nuo 2021 liepos 1 d. iki 2021 liepos 30 d. pateikite paraišką paramai gauti ir rezervuokite dalį „Ignitis gamybos“ saulės parko. Jei per 60 d. negausite teigiamo atsakymo, kad ji jums suteikta – pinigus grąžinsime.

Didžiausias veikiantis nutolusių saulės elektrinių parkas Lietuvoje, kuriame panaudotos technologijos užtikrina efektyvią elektros generaciją. Siekiant išgauti maksimalią elektrinės generaciją (kWh/kWp), parinktas optimalus saulės modulių pasvyrimo kampas, siekiant minimalios šešėliavimo įtakos gamybai. Numatoma, kad pirmaisiais saulės elektrinės veikimo metais 1 kWp instaliuotos galios generuos ne mažiau kaip 1000 kWh.

Elektrinė įrengta naudojant kokybiškus ir efektyvius 305 W monokristalinius modulius, kurių gamintojai patenka į aukščiausią „Bloomberg Tier 1“ reitingą. Saulės elektrinę sudarantys įrenginiai – „Huawei“ įtampos keitikliai ir „Energy5“ montavimo konstrukcijų sistema – pasirinkti vertinant jų kokybę ir patikimumą. Aukštos kokybės įranga užtikrins projekto ilgaamžiškumą, o vystytojo patirtis ir kompetencija – kokybę bei garantuotą elektros generaciją.

Saulės parkas jau gamina elektrą, todėl įsigiję savo saulės parko dalį, iškart gausite naudos iš čia generuojamos „žalios“ ir pigesnės elektros energijos. Įsigiję saulės elektrinės dalį tapsite nepriklausomi nuo elektros kainų svyravimų 25 metus, nes dalį ar visą sau reikalingos elektros kiekį pasigaminsite patys. Naudodami „žalią“ elektros energiją patys asmeniškai prisidėsite prie supančios aplinkos kokybės gerinimo ir įtakos klimato kaitai mažinimo.

Jūsų investicijos ir įrangos saugumas yra užtikrintas turto draudimu ir saugos tarnybos teikiamomis fizinės apsaugos paslaugomis.  

Įranga

•    Moduliai – SUNTECH STP305S-20/Wfw; 305 W; Garantinis laikotarpis - 12 metų

•    Keitikliai – HUAWEI SUN2000-50KTL-M0 ir SUN2000-100KTL-M1;  Garantinis laikotarpis: 15 metų

•    Konstrukcijos – Energy5; Garantinis laikotarpis: 10 metų

Apie vystytoją
„Ignitis gamyba" AB
Aprašymas

Projekto vystytojas – patikima, strateginę reikšmę šaliai turinti įmonė „Ignitis gamyba“. Obenių saulės parkas įrengtas Lietuvos energetikos širdyje, prie „Ignitis gamybos“ valdomo Elektrėnų komplekso. 
Ilgametė „Ignitis gamybos“ veikla, patyrę ir kompetentingi specialistai, stabiliai geri įmonės veiklos finansiniai rodikliai užtikrins, kad įsigyjama saulės elektrinė teiks naudą savininkams visus 25 eksploatavimo metus. Šiuo metu Obeniuose jau yra įrengtas 4 MW galios saulės elektrinių parkas, kuris aprūpina elektros energija daugiau nei 1000 nutolusių gaminančių vartotojų.


„Ignitis gamybos“ patikimumą įrodo valdomi didžiausi elektros energijos gamybos pajėgumai Lietuvoje – Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, Kombinuoto ciklo blokas bei rezervinė elektrinė Elektrėnų komplekse, Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinė ir Vilniaus TE-3 elektrinė. Elektrėnų komplekse bendrovė taip pat gamina šilumos energiją Elektrėnų miesto, Kietaviškių šiltnamių ir kitų vartotojų bei savo reikmėms.

Per visą laikotarpį projekte planuojama

7 GWh

Sugeneruota

82 850

Medžių išsaugota

1 088 649 tonos

CO2 sumažinta

Saulės parko generacija

Laikotarpis

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,4 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1295
Būkite atsakingas
397 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5220 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
162 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 691
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 77
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  48
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 29
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 000 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.