Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės elektrinė Obeniuose

Nuoma Vystytojas - „Ignitis gamyba" AB
„Ignitis gamyba" AB
Išnuomota

Metinė nuomos kaina

100,56 €/kW

Rezervuota 100% 69,3 kW

Liko 0% 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/mėn.
€/kWh
kW
€/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 23 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Elektrėnų raj., Kietaviškių sen. Obenių km. Obenių g. 41b

54.7638, 24.63444

Elektrėnų raj., Kietaviškių sen. Obenių km. Obenių g. 41b

Saulės parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
Priimamos rezervacijos
Gautas statybos leidimas
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
Perduota klientams, gaminama elektra

Per visą laikotarpį projekte planuojama

Benefit icon
2 GWh
Sugeneruota
Benefit icon
19 663
Medžių išsaugota
Benefit icon
258 368 tonos
CO2 sumažinta
Projekto išskirtinumas

Didžiausias veikiantis nutolusių saulės elektrinių parkas Lietuvoje, kuriame panaudotos technologijos užtikrina efektyvią elektros generaciją. Siekiant išgauti maksimalią elektrinės generaciją (kWh/kWp), parinktas optimalus saulės modulių pasvyrimo kampas, siekiant minimalios šešėliavimo įtakos gamybai. Numatoma, kad pirmaisiais saulės elektrinės veikimo metais 1 kWp instaliuotos galios generuos ne mažiau kaip 1000 kWh. Elektrinė įrengta naudojant kokybiškus ir efektyvius 305 W monokristalinius modulius, kurių gamintojai patenka į aukščiausią „Bloomberg Tier 1“ reitingą. Saulės elektrinę sudarantys įrenginiai – „Huawei“ įtampos keitikliai ir „Energy5“ montavimo konstrukcijų sistema – pasirinkti vertinant jų kokybę ir patikimumą. Aukštos kokybės įranga užtikrins projekto ilgaamžiškumą, o vystytojo patirtis ir kompetencija – kokybę bei garantuotą elektros generaciją.

Saulės parkas jau gamina elektrą, todėl įsigiję savo saulės parko dalį, iškart gausite naudos iš čia generuojamos „žalios“ ir pigesnės elektros energijos. Įsigiję saulės elektrinės dalį tapsite nepriklausomi nuo elektros kainų svyravimų 25 metus, nes dalį ar visą sau reikalingos elektros kiekį pasigaminsite patys. Naudodami „žalią“ elektros energiją patys asmeniškai prisidėsite prie supančios aplinkos kokybės gerinimo ir įtakos klimato kaitai mažinimo.

Jūsų investicijos ir įrangos saugumas yra užtikrintas turto draudimu ir saugos tarnybos teikiamomis fizinės apsaugos paslaugomis.

Įranga

•    Moduliai – SUNTECH STP305S-20/Wfw; 305 W; Garantinis laikotarpis - 12 metų

•    Keitikliai – HUAWEI SUN2000-50KTL-M0 ir SUN2000-100KTL-M1;  Garantinis laikotarpis: 15 metų

•    Konstrukcijos – Energy5; Garantinis laikotarpis: 10 metų

Vystytojas
„Ignitis gamyba" AB
Internetinis puslapis
Aprašymas

Projekto vystytojas – patikima, strateginę reikšmę šaliai turinti įmonė „Ignitis gamyba“. Obenių saulės parkas įrengtas Lietuvos energetikos širdyje, prie „Ignitis gamybos“ valdomo Elektrėnų komplekso. 
Ilgametė „Ignitis gamybos“ veikla, patyrę ir kompetentingi specialistai, stabiliai geri įmonės veiklos finansiniai rodikliai užtikrins, kad įsigyjama saulės elektrinė teiks naudą savininkams visus 25 eksploatavimo metus. Šiuo metu Obeniuose jau yra įrengtas 4 MW galios saulės elektrinių parkas, kuris aprūpina elektros energija daugiau nei 1000 nutolusių gaminančių vartotojų.


„Ignitis gamybos“ patikimumą įrodo valdomi didžiausi elektros energijos gamybos pajėgumai Lietuvoje – Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, Kombinuoto ciklo blokas bei rezervinė elektrinė Elektrėnų komplekse, Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinė ir Vilniaus TE-3 elektrinė. Elektrėnų komplekse bendrovė taip pat gamina šilumos energiją Elektrėnų miesto, Kietaviškių šiltnamių ir kitų vartotojų bei savo reikmėms.

„Ignitis gamyba" AB
Internetinis puslapis

Saulės parko generacija

Laikotarpis

Apva banner Apva banner desktop Susigrąžinkite iki 30% investicijų pasinaudoję APVA parama Kaip gauti paramą

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite [email protected]