Pereiti į pagrindinį turinį

Buktos saulės parkas

Buktos k., Lazdijų sen., Lazdijų raj.
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

995,00 €/kW

Pirkimo kaina

17,50 €/kW

Metinė priežiūros kaina

1 599,2 kW (100%) Rezervuota

1 599,2 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
166
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,3
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Priimamos rezervacijos
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
2021-09-17
VERT leidimas gaminti gautas
2021-09-21
Įrenginio perdavimas klientams

Saulės parko informacija

Apie projektą

Vystytojo „Egrupės“ saulės elektrinių parke Buktos kaime sumontuoti saulės moduliai, kurių bendras galingumas siekia 1599,2 kW.  Planuojama, kad per metus vienas instaliuotas kilovatas čia prigeneruos apie 1050 kWh, o per visą eksploatavimo laikotarpį visa elektrinė pagamins 40 GWh švarios elektros energijos.

„Buktos saulės parkas“ yra nuolat prižiūrimas patyrusių specialistų, kurie atsakingi už reguliarią jo priežiūrą, sklandų veikimą bei aplinkos tvarkymą. Saulės parko statyboje panaudoti naujų technologijų komponentai, pasitelktas patyrusių instaliuotųjų darbas, o taip pat įdiegtas vaizdo kamerų stebėjimas, siūlomas draudimas ir garantuota minimali metinė elektros gamyba šio parko dalies įsigijimą paverčia saugia investicija. 

Projekto statybų eiga:

 • Saulės parkas jau pilnai pastatytas.
 • VERT išduotas gamybos leidimas - rugsėjo 17 d. 
 • Šią savaitę saulės parkas perduodamas klientams.

Saulės parko parametrai:

 • Saulės moduliai, kurių gamintojas įtrauktas į patikimiausių Bloomberg Tier 1 saulės modulių gamintojų sąrašą. 
 • Pažangiausi 2020 rinkoje atsiradę Sungrow įtampos keitikliai.
 • Vaizdo stebėjimo kameros ir signalizacijos sistema.
 • Saugos tarnyba 24h.
 • Draudimas.
 • Teritorijos priežiūra.
 • Modulių plovimas spec. technika mažiausiai 1 kartą per metus.
 • Įmonės serviso komandos reagavimas per 48h.
 • Garantuota minimali metinė gamyba.

Susidomėjote? Įsigykite savo nutolusią saulės elektrinę jau dabar!

UAB "Egrupė" atlieka priežiūrą 30MW saulės parkų, o jų bendras užimamas plotas sudaro daugiau nei 100 futbolo aikščių plotui. Įmonių grupė specializuojasi tik saulės parkų statyboje ir yra šios srities ekspertai.

 

Įranga

•    Moduliai – BISTAR TP6H72M half-cell; Garantinis laikotarpis - 10 metų;

•    Keitikliai – SUNGROW SG110CX;  Garantinis laikotarpis - 5 metai;

•    Konstrukcijos – Corab; 

Apie vystytoją
UAB "Egrupė"
Aprašymas

UAB „Egrupė“, Lenkijos saulės energetikos rinkoje žinoma „Polskie Elektrownie Słoneczne S.A.“ pavadinimu.

Nuo 2011 metų veikianti įmonių grupė specializuojasi tik didesnių nei 500kW saulės parkų projektavime, instaliavime ir priežiūroje – tai įmonių grupei leidžia po vienu stogu turėti visus reikalingus ekspertus saulės parkams įgyvendinti ir eksploatuoti.  Tokia komandos struktūra leidžia sklandžiai valdyti visus procesus ir užtikrina kokybišką darbo rezultatą.

Įmonių grupė įgyvendino ir valdo daugiau nei 20MW saulės parkų Lietuvoje ir Lenkijoje ir per 2020 metus instaliavo daugiau nei 11 MW saulės projektų- tarp jų ir įgyvendintas projektas šalia Lazdijų miesto. 

Per visą laikotarpį projekte planuojama

42 GWh

Sugeneruota

476 433

Medžių išsaugota

6 260 328 tonos

CO2 sumažinta

Saulės parko generacija

Laikotarpis

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,3 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1294
Būkite atsakingas
387 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5089 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
166 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 820
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 74
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  51
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 23
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 050 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.