Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės grąžos saulės parkas „Salakas II“

Pirkimas Vystytojas - UAB "Saulės grąžos parkai"
UAB "Saulės grąžos parkai"
Išparduota

Pirkimo kaina

1 050,00 €/kW

Priežiūros kaina

17,99 €/kW/metai

Rezervuota 100% 500,0 kW

Liko 0% 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/mėn.

€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 16,7 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Zarasų raj., Salakas

55.580245, 26.138431

Zarasų raj., Salakas

Saulės parko įrengimo etapai

Kada pradės veikti jūsų elektrinė
2022-03-31
Priimamos rezervacijos
2022-06-15
Gautas statybos leidimas
2022-09-15
VERT leidimas gaminti gautas
2022-09-30
Planuojamas įrenginio perdavimas klientams

Per visą laikotarpį projekte planuojama

Benefit icon
14 GWh
Sugeneruota
Benefit icon
154 634
Medžių išsaugota
Benefit icon
2 031 896 tonos
CO2 sumažinta
Projekto išskirtinumas

Esame įkvėpti pokyčiams, tad tęsiame žaliosios energetikos plėtrą. Planuojama, jog rugsėjį elektros energija iš saulės galės naudotis dar daugiau šeimų ir įmonių visoje Lietuvoje. Saulės grąžos saulės parkas „Salakas II“ įsikurs miškų ir ežerų apsuptyje, Zarasų rajone, Salako miestelyje.

Saulės parkams vystyti renkamės pažangius ir jau pasiteisinusius sprendimus, kurie užtikrins optimalią grąžą nutolusios saulės elektrinės savininkams net 30 elektrinės veikimo metų.

Saulės grąžos parke „Salakas II“ naudojama įranga:

  • Bloomberg Tier 1 gamintojų sąrašo Top 10 gamintojo JA Solar Deep Blue 3.0 535 W dvipusio veikimo stiklas – stiklas saulės moduliai: 12 metų produkto garantija, 30 metų 85 % efektyvumo garantija. Tokie pat saulės moduliai buvo įrengti mūsų 5 MW „Saulės grąžos” parke Kuršėnuose.
  • Huawei SUN2000-215KTL-H0 įtampos keitikliai, 5 m. produkto garantija.
  • Stabilios ir patikimos „Corab” modulių montavimo konstrukcijos be judančių jungčių, todėl be remonto ištarnaus daugelį metų.
  • Savininkai turės galimybę gyvai stebėti savo nutolusios saulės elektrinės dalies veikimą saulesparkai.lt paskyroje
  • Rezervavę dabar, spėsite pasinaudoti APVA parama, įsigyjant nutolusios saulės elektrinės dalį šiame parke. 

PAŽANGIAUSI DEEP BLUE 3.0 SAULĖS MODULIAI - DAUGIAU ENERGIJOS

  • Didesnės nei įprasta 182 mm x 182 mm celės ant galio silikono plokštės efektyviau konvertuoja saulės šviesą ir yra atsparesnės šviesos sukeliamai degradacijai.
  • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių paverčia elektra ir padidina bendrą pagamintos elektros kiekį. 
  • Prognozuojame, kad 1 kW įrangos "Saulės grąžos" saulės parke per metus pagamins apie 1090 kWh. Detalus generacijos planas bus pateikiamas sudarant pagrindinę sutartį. 

ELEKTRAI IŠLEISITE IKI 3 KARTŲ MAŽIAU

Daugiau nei 700 šeimų jau naudoja savo pasigamintą saulės energiją iš veikiančio 5 MW Saulės grąžos parko Kuršėnuose. Planuojama, kad Saulės grąžos parkas „Salakas II“ bus perduodamas pirkėjams rugsėjį.

Užtikrinta investicija – parkas statomas pritaikant didžiuosiuose saulės parkuose pasaulyje ir Lietuvoje išbandytus technologinius sprendimus, kurie užtikrins ilgaamžį parko veikimą.

Jokios rizikos. Sutartyje numatytas elektrinės draudimas ir priežiūra visą jos gyvavimo laikotarpį, įskaitant išmontavimą ir utilizavimą. Elektrinės saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo realiu laiku sistema.

Su išmanaus stebėjimo sistema. Turėsite galimybę gyvai stebėti savo nutolusios saulės elektrinės veikimą IGNITIS saulės parkų platformoje.

 

PIRMASIS SAULĖS PARKAS, ŠIENAUJAMAS BALTIŠKŲ AVIŲ 

UAB „Saulės grąža“ – viena iš pirmaujančių Lietuvoje elektros energetikos įmonių, diegianti pažangius energijos gavybos iš atsinaujinančių šaltinių sprendimus. 2021 m. įrengėme 5 MW parką Kuršėnuose, kuriame gaminamą saulės energiją naudoja beveik 700 šeimų ir įmonių. Šiame saulės parke apsigyveno avių kaimenė. Senovinės baltų veislės avys nuganydamos žolę sėkmingai rūpinosi, kad suvešėjusi augmenija nemestų šešėlių ant saulės modulių ir parkas veiktų visu pajėgumu. Tai – ekologiškesnis būdas nei žolę pjauti benzinine žoliapjove, naikinti cheminėmis medžiagomis ar kloti šviesą atspindintį paklotą, todėl į saulės elektrinių parke savininkų namus atkeliaus dar žalesnė saulės energija.

Saulės parką šienaujančios škudės yra mūsų klimato, baltiško krašto avys, tad joms laikyti nebūtini šilti tvartai. Saulės moduliai šiltuoju metu avims suteikia šešėlį ir apsaugą nuo lietaus bei vėjo. Lietuvoje tai pirmasis saulės parkas, kuriame taikoma geroji dvejopo žemės panaudojimo praktika pasitelkiant nykstančios baltiškos veislės avis.

Tikimės, kad ir Saulės grąžos saulės parke „Salakas II“ žolę šienaus avys!

 

Vystytojas
UAB "Saulės grąžos parkai"
Internetinis puslapis
Aprašymas

STIPRIAUSI LIETUVOJE

Saulės parko vystytojas yra UAB „Saulės grąžos parkai“, priklausanti UAB „Saulės grąža“ - įmonei, kurios aukštą kredito reitingą įrodo 2020 m. STIPRIAUSI LIETUVOJE sertifikatas. Saulės parko projektą finansuoja VIPA.

"Saulės grąža" 10 metų dirbdama tik su saulės elektrinėmis įgavo įvairių sprendimų montavimo ir skirtingos apimties projektų valdymo patirties. Šiandien esame tarptautinius standartus atitinkanti kompanija, veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje, bet ir Nyderlanduose, Afrikoje, Gruzijoje ir kt. Mūsų įrengtų elektrinių įmonėms 👉 žemėlapį žiūrėkite čia.

UAB „Saulės grąža“ yra „Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos“ ir „Lietuvos saulės energetikos asociacijos“ narė.

UAB "Saulės grąžos parkai"
Internetinis puslapis
Apva banner Apva banner desktop Susigrąžinkite iki 30% investicijų pasinaudoję APVA parama Kaip gauti paramą

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt