Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės grąžos saulės parkas „Igliauka I”

Marijampolės raj., Igliauka
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

1 029,00 €/kW

Pirkimo kaina

17,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

499,5 kW (99.9%) Rezervuota

500,0 kWIš viso

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
176
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,3
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Liko žingsnių: 3
2022-04-01
Priimamos rezervacijos
2022-06-15
Gautas statybos leidimas
2022-09-15
VERT leidimas gaminti gautas
2022-09-30
Perduota klientams, gaminama elektra

Saulės parko informacija

Apie projektą

Saulės parkams vystyti renkamės pažangius ir jau pasiteisinusius sprendimus, kurie užtikrins optimalią grąžą nutolusios saulės elektrinės savininkams net 30 elektrinės veikimo metų. Saulės grąžos parke „Igliauka I“ naudojama įranga:

  • Bloomberg Tier 1 gamintojų sąrašo Top 3 gamintojo JA Solar Deep Blue 3.0 535 W dvipusio veikimo stiklas – stiklas saulės moduliai: 12 metų produkto garantija, 30 metų 85 % efektyvumo garantija, 20,6 % efektyvumas. Tokie pat saulės moduliai buvo įrengti mūsų 5MW „Saulės grąžos” parke Kuršėnuose.
  • Huawei SUN2000-215KTL-H0 įtampos keitikliai, 5 m. produkto garantija.
  • Stabilios ir patikimos „Corab” modulių montavimo konstrukcijos be judančių jungčių, todėl be remonto ištarnaus daugelį metų.
  • Savininkai turės galimybę stebėti savo nutolusios saulės elektrinės gamybos duomenis www.saulesparkai.lt paskyroje
  • Atlikę rezervaciją šiame parke su APVA parama, spėsite laiku įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį.

PAŽANGIAUSI DEEP BLUE 3.0 SAULĖS MODULIAI - DAUGIAU ENERGIJOS

  • Didesnės nei įprasta 182 mm x 182 mm celės ant galio silikono plokštės efektyviau konvertuoja saulės šviesą ir yra atsparesnės šviesos sukeliamai degradacijai.
  • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių paverčia elektra ir padidina bendrą pagamintos elektros kiekį. 
  • Prognozuojame, kad 1 kW įrangos „Saulės grąžos“ parke per metus pagamins apie 1100 kWh.

Idealus modulių pasvirimo kampas leis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrins elektros energijos generacijos efektyvumą. Laikoma, kad vidutinis metinis saulės apšvitos intensyvumas yra lygus  1161 kWh/m2/metus į horizontalią plokštumą.

ELEKTRAI IŠLEISITE IKI 3 KARTŲ MAŽIAU

Daugiau nei 700 šeimų jau naudoja savo pasigamintą saulės energiją iš veikiančio 5 MW Saulės grąžos parko Kuršėnuose. Planuojama, kad Saulės grąžos parkas „Igliauka I“ bus perduodamas pirkėjams rugsėjį.

Užtikrinta investicija – parkas statomas pritaikant didžiuosiuose saulės parkuose pasaulyje ir Lietuvoje išbandytus technologinius sprendimus, kurie užtikrins ilgaamžį parko veikimą.

Jokios rizikos. Sutartyje numatytas elektrinės draudimas ir priežiūra visą jos gyvavimo laikotarpį, įskaitant išmontavimą ir utilizavimą. Elektrinės saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo realiu laiku sistema.

Su išmanaus stebėjimo sistema. Turėsite galimybę gyvai stebėti savo nutolusios saulės elektrinės veikimą IGNITIS saulės parkų platformoje.

PIRMASIS SAULĖS PARKAS, ŠIENAUJAMAS BALTIŠKŲ AVIŲ UAB „Saulės grąža“ – viena iš pirmaujančių Lietuvoje elektros energetikos įmonių, diegianti pažangius energijos gavybos iš atsinaujinančių šaltinių sprendimus. 2021 m. įrengėme 5 WM parką Kuršėnuose, kuriame gaminamą saulės energiją naudoja beveik 700 šeimų ir įmonių. Šiame saulės parke apsigyveno avių kaimenė. Senovinės baltų veislės avys nuganydamos žolę sėkmingai rūpinosi, kad suvešėjusi augmenija nemestų šešėlių ant saulės modulių ir parkas veiktų visu pajėgumu. Tai – ekologiškesnis būdas nei žolę pjauti benzinine žoliapjove, naikinti cheminėmis medžiagomis ar kloti šviesą atspindintį paklotą, todėl į saulės elektrinių parke savininkų namus atkeliaus dar žalesnė saulės energija.

Saulės parką šienaujančios škudės yra mūsų klimato, baltiško krašto avys, tad joms laikyti nebūtini šilti tvartai. Saulės moduliai šiltuoju metu avims suteikia šešėlį ir apsaugą nuo lietaus bei vėjo. Lietuvoje tai pirmasis saulės parkas, kuriame taikoma geroji dvejopo žemės panaudojimo praktika pasitelkiant nykstančios baltiškos veislės avis.

Tikimės, kad ir Saulės grąžos saulės parke „Igliauka I“ žolę šienaus avys!

Apie vystytoją
UAB "Saulės grąžos parkai"
Aprašymas

STIPRIAUSI LIETUVOJE

Saulės parko vystytojas yra UAB „Saulės grąžos parkai“, priklausanti UAB „Saulės grąža“ - įmonei, kurios aukštą kredito reitingą įrodo 2020 m. STIPRIAUSI LIETUVOJE sertifikatas. Saulės parko projektą finansuoja VIPA.

"Saulės grąža" 10 metų dirbdama tik su saulės elektrinėmis įgavo įvairių sprendimų montavimo ir skirtingos apimties projektų valdymo patirties. Šiandien esame tarptautinius standartus atitinkanti kompanija, veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje, bet ir Nyderlanduose, Afrikoje, Gruzijoje ir kt. Mūsų įrengtų elektrinių įmonėms 👉 žemėlapį žiūrėkite čia.

UAB „Saulės grąža“ yra „Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos“ ir „Lietuvos saulės energetikos asociacijos“ narė.

Per visą laikotarpį projekte planuojama

14 GWh

Sugeneruota

156 053

Medžių išsaugota

2 050 538 tonos

CO2 sumažinta

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,3 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1338
Būkite atsakingas
406 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5331 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
176 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 4 083
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 63
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  40
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 23
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 100 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 30,20 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,167
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.